Nawigacja
Rodzaj usługi
Kontakt
Polecamy
SCENA - ESTRADA

Dysponujemy sprzętem o wysokim standardzie, który spełnia wymagania Unii Europejskiej oraz wszelkie wymogi bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. W zależności od typu imprezy, wielkości budżetu i preferencji artystów doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu. Wszystkie podjęte przez nas zadania traktujemy bardzo poważnie. Przy większych zleceniach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie.
Sceny estradowe i zadaszenia sceniczne mają płynną regulację wysokości. Materiałem zadaszenia jest plandeka. Do dyspozycji są także ściany boczne z siatki. Montaż scen estradowych odbywa się bardzo szybko.

Przykładowe wymiary scen estradowych: (szerokość x głębokość /wysokość)
- scena 10m x 8m - zadaszenie 12m x 10m /8m, [zdjęcie]
- scena 8m x 6m - zadaszenie 10m x 8m /6,5m, [zdjęcie]
- scena 7m x 6m - zadaszenie 9m x 7m /6m, [zdjęcie]
- scena 6m x 5m - zadaszenie 7m x 6m /5m, [zdjęcie]
- scena mobilna zadaszona - 8m x 6m /5m, z bramami pod nagłośnienie lub bez. [zdjęcie]Nagłośnienie:
Koncerty plenerowe, duże wydarzenia w obiektach zamkniętych i mniejsze koncerty w klubach wymagają uwzględnienia potrzeb organizatora, potrzeb artystów, wymogów technicznych, nie zapominając oczywiście o sprawie podstawowej - wrażeniach gości. Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe eliminując zarówno zbędne koszty zbyt dużych rozwiązań, jak i negatywne konsekwencje zbyt małych. Od niewielkich zestawów konferencyjno-bankietowych do 2 x 20kW w systemie liniowo-wyrównawczym. Używamy przewodów połączeniowych oraz peryferii dobrej jakości. Pracujemy na markowym sprzęcie zapewniając zarówno właściwe działanie urządzeń, jak i bezpieczeństwo użytkowania.
Do każdego nagłośnienia możemy wybudować wieże do podwieszenia nagłośnienia, systemów liniowych (tzw. STACK) skonstruowane z rusztowań modułowych lub z kratownicy o wysokości do 10m.
Oświetlenie sceniczne jest bardzo ważne na scenie, w teatrze czy na koncercie. Tworzy ono niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia. Pracujemy na markowym sprzęcie, co zapewnia komfort pracy oraz zgodność z riderami artystów.

W skład oświetlenia wchodzą głównie:
- światła ruchome,
- oświetlenie żarowe,
- światło efektowe LED,
- oświetlacze punktowe,
- efekty laserowe,
- konsolety sterujące,
- maszyny do dymu i do innych efektów,
- najnowsze urządzenia efektowe.
Podesty sceniczne aluminiowe, podesty estradowe, trybuny składane:
Posiadamy moduły o wymiarach 2m x 1m oraz 2m x 0,5m.
Zbudowane są na bazie lekkiego profilu aluminiowego, blat podestu wykonany jest ze sklejki antypoślizgowej zapewniającej komfort i bezpieczeństwo występujących osób. Nogi podestów są teleskopowe, mają płynną regulację wysokości od 0,5m do 2,4m co daje możliwość ustawienia podestów na bardzo zróżnicowanym podłożu. Podesty sceniczne umożliwiają dowolne tworzenie powierzchni modułowych: scen, estrad, wybiegów, widowni, podium, trybun, stoisk ekspozycji itp. Konstrukcje można uzupełnić o dodatkowe wyposażenie jak: barierki, krzesła, schody modułowe, uchwyty, poręcze itd. Schody prowadzące na scenę mogą mieć szerokość od 1,2m do 2,6m i mogą być umieszczone w dowolnym miejscu. Podesty modułowe dają dużą dowolność przy tworzeniu kształtów podłogi oraz tworzeniu wielu jej poziomów.
Barierki ochronne są niezbędne przy zabezpieczaniu wszelkiego rodzaju imprez masowych i innych, zapewniają maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom, jak i publiczności, wprowadzają ład organizacyjny, wydzielają teren. Barierki można ustawiać w każdym terenie zachowując ciągłość połączenia nawet przy zmianie poziomu podłoża, można także tworzyć zakręty o nieograniczonym kącie. Zastosowany system łączenia uniemożliwia rozpięcie ciągu osobom niepowołanym. Dodatkową funkcją ogrodzenia jest powierzchnia reklamowa - zamocowanie na nim banerów nie sprawi żadnych trudności.

Barierki ochronne lekkie 2,2m x 1,2m (waga około 20kg). Charakteryzują się stabilną konstrukcją oraz dużą wytrzymałością. Są idealne do wygradzania parkingów, boków sceny, sektorów czy ogródków piwnych. Znajdują także zastosowanie przy organizacji imprez motoryzacyjnych oraz biegów ulicznych.

Barierki ochronne ciężkie-zaporowe używane są do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na duży napór publiczności. System ich montażu gwarantuje niezawodność bariery przy ekstremalnie dużych obciążeniach. Barierki te posiadają podest dociskowy z blachy antypoślizgowej oraz odpowiednie wypory. Napierający na barierę tłum powoduje dociskanie zapory do podłoża uniemożliwiając jej przesunięcie czy wywrócenie. Wymiary barierki to 2m x 1,2m (waga około 60kg), cechuje się bardzo masywną i wytrzymałą konstrukcją.

Możliwy jest wynajem barierek zabezpieczających wraz z transportem i pełną obsługą techniczną.


>> Zdjęcia z naszych realizacji znajdują się w Galerii <<
Zapraszamy do współpracy.

Nasi Partnerzy:

  © Copyright by www.DJ.Pulawy.pl
  Kopiowanie wszelkich treści lub elementów niniejszej strony jest piractwem!
  Tworzyli: Sopek, MuZik, Kico, Pulawizja
  Strona nie korzysta z cookies/ciasteczek. Znamy adres IP Twojego komputera oraz Twoją geolokalizację.